Biconomy ($BICO)

Web SitesiBiconomy
Blokzincir - Kontrat AdresiBiconomy
Gezgin
Sosyal Medya BağlantılarıTwitterTelegramDiscordMedium
Whitepaper

BICO, 75’ten fazla dApp için kullanıcı deneyimini kolaylaştıran kurulumu kolay API’ler sağlayan bir proje. Merkeziyetsiz webi herkese sunmayı kendilerine görev edinen girişim, kendisini bir sonraki milyarlık sermayenin kriptoya akması için gerekli eksik parça olarak görüyor.

“API’lerimiz ve SDK’lerimiz, herhangi bir dApp’i dönüştürerek kişinin kripto bilgisine ve deneyimine bakılmaksızın kullanılabilir kılıyor. Çok zincirli geçiş altyapımız, web3.0’ın tüm avantajlarının web2.0’ın sezgiselliği ile birlikte kullanılmasını sağlamak için 5 farklı blok zinciri ağında günlük yaklaşık 50 bin işlemi işler.

Gelecekte internet merkeziyetsiz olacaktır ve Biconomy, temelleri kritik öneme sahip bu altyapı üzerinde duracaktır. Biconomy web3.0’ı daha kullanılabilir, birlikte çalışılabilir ve birleştirilebilir hale getirir.”
Önemli özellikler

dApp’lerdeki her etkileşim blockchain işlemidir ve karmaşıktır. Kullanıcıların kripto cüzdanlarını rahat kullanmaları, gas ücretlerini karşılamaları, her işlemi etkin bir şekilde yönetmeleri, kaynaklarını çeşitli zincirlere taşımaları ve daha birçok işlemi yapmak zorunda kalır. Bu durum özellikle kriptoya yeni başlayanlar için öğrenilecek onca bilginin arasında göz korkutucudur.

Kullanıcılar bunca blockchain detayıyla uğraşmak istemez. dApp’lerin kendi başına bunları halletmesini bekler. Biconomy burada devreye giriyor. Biconomy, kullanıcıları için dApp’lerin bu karmaşık işlemlerini basitleştiriyor.
Biconomy ile kullanıcılar kolay bir deneyim yaşıyor ve cüzdanlarını herhangi bir dApp’e bağlayarak herhangi bir zincirdeki veya L2/rollup’taki kaynaklarına hızlıca erişebiliyor ve tüm bunları ücretsiz bir şekilde yapıyor.
– Ücretsiz işlem yapma
– Zincirler arası hızlı transferler
– Gas ücretlerini ödemede farklı seçenekler
– %99.9 başarılı işlem oranı
– Ölçekleme çözümlerine basit ve hızlı katılım
– Ucuz ve hızlı zincirler arası kontrat çağrısı

KaynakArşiv

0 Yorum
Inline Feedbacks
Bütün yorumları gör